Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 56 чоловік

Новини

Рідна мова для кожної людини є важливим елементом культурної свідомості. Вона накопичує традиції й досвід попередніх поколінь і дозволяє передати їх нащадкам. Мова — це історія народу, його світогляд. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу. За оцінкою фахівців, із шести тисяч мов, які нині існують, близько половини знаходиться під загрозою зникнення у найближче десятиліття. Тому ЮНЕСКО своїм Рішенням прагне підтримувати мову, як ознаку культурної приналежності особи. Вивчення іноземних мов та багатомовність є ключами до взаєморозуміння та взаємоповаги для людства.

21 лютого о 22:05 | Штик А. П. | немає коментарів

Сьогодні, 29 січня 2024 року, Україна вшановує 106-річницю героїчного бою молодих хлопців під Крутами. Далекого 1918 року гімназисти стали на захист Києва від більшовицької навали. Наймолодшому було лише 16 років.
"29 січня 1918 року армія УНР виконала своє бойове завдання на полі під Крутами - зупинила російських окупантів, які рвалися до Києва. Минуло 106 років, і нині українські воїни знову дають бій російським загарбникам на всій лінії фронту та щохвилини доводять - Україна була, є і буде вільною і незалежною.

Ми тепер – нащадки тих Героїв,
Нам тепер Вітчизну боронить,
Крокувати до мети святої
І не завагатись ні на мить!
Імена ми їхні пам'ятаєм,
І несемо їх на прапорах,
Їхню славу знову підіймаєм,
Грізну славу ворогам на страх

День української хустки — неофіційне молоде свято, що відзначається 7 грудня. Вперше ця дата у календарі з'явилася в 2019 році

8 грудня 2023 о 07:32 | Штик А. П. | немає коментарів

Щороку 6 грудня ми вшановуємо Збройні Сили України. ЗСУ завжди були нашою гордістю та славою. А після початку повномасштабної війни про відвагу та професіоналізм українських воїнів дізнався весь світ. ЗСУ – це меч і щит України, наша опора та захист. Найкращі сини та дочки України борються у Збройних силах за незалежність та свободу своєї Батьківщини. ЗСУ завжди були нашою гордістю та славою. А після початку повномасштабної війни про відвагу та професіоналізм українських воїнів дізнався весь світ. ЗСУ – це меч і щит України, наша опора та захист. Найкращі сини та дочки України борються у Збройних силах за незалежність та свободу своєї Батьківщини.

6 грудня 2023 о 22:22 | Штик А. П. | немає коментарів

З Днем святого Миколая! Нехай в цей святковий день відбудуться чарівні та казкові події! Сьогодні наші молодші учні мали нагоду провести весело час, пройти квест, зробити смачний майстер клас і отримати подаруночки!
Дякуємо всім хто долучився!

6 грудня 2023 о 22:02 | Штик А. П. | немає коментарів

Щорічно, у багатьох країнах світу відзначають трохиле свято — Всесвітній день доброти. Але це не єдиний день, коли можна подякувати людям за добрі вчинки і побажати всім, що в їхній житті побільшало доброти!
І хоча в Україні свята доброти не відзначають офіційно, ніщо не заважає приєднатися до прекрасної ініціативи самостійно. А якщо хочете нагадати про свято близьким, можна відправити листівку та слова привітання.

4 грудня 2023 о 18:36 | Штик А. П. | немає коментарів

Голодомор – акт геноциду Українського народу, здійснений керівництвом ВКП(б) та урядом СРСР у 1932-1933 роках, шляхом організації штучного масового голоду, що спричинив загибель мільйонів українців у сільській місцевості на території Української СРР та Кубані, де переважну більшість населення становили українці, з метою придушення українського національно-визвольного руху і фізичного знищення частини українських селян.
Учні нашої гімназії теж вшанували пам'ять загиблих, запаливши свічку на своєму підвіконні, намалювали малюнки та провели виховні години, ми пам'ятаємо!!!

30 листопада 2023 о 10:28 | Штик А. П. | немає коментарів

З метою гідного відзначення подвигу захисників і захисниць України, які стали символом хоробрості, патріотизму й боротьби народу за свободу і незалежність. В нашому освітньому закладі були проведені уроки мужності “Герої рідного краю”. Було проведено ряд заходів. Також відбулась он-лайн зустріч учнів з героєм нашого краю. Такі заходи мають за мету формувати у молодого покоління сталих знань про героїчну боротьбу Українського народу за утвердження суверенітету власної держави, гідності, свободи, народної єдності та почуття гордості за свою країну.

23 жовтня 2023 о 18:04 | Штик А. П. | немає коментарів

Міцне психічне здоров'я та досягнення стану психологічного комфорту є особливо важливим в наш час - в непростий для нашої країни період!!! Психічне здоров'я є невід'ємною частиною і найважливішим компонентом здоров'я.
З метою підвищення обізнаності проблем психічного здоров'я щороку 10 жовтня відзначається Всесвітній день психологічного здоров'я.
Свято започатковане в 1992 році з ініціативи Всесвітньої федерації психічного здоров’я (World Federation for Mental Health), всесвітньої організації психічного здоров’я, члени і представники якої знаходяться більш ніж в 150 країнах.
У цей день по всьому світу проходять численні акції, щоб привернути увагу до психічних захворювань і їх основних наслідків для життя людей в усьому світі. У деяких країнах цей день є частиною тижня підвищення обізнаності, наприклад Тиждень психічного здоров’я в Австралії. Аж до 1994 року у цього дня не було конкретної теми, крім загальної пропаганди психічного здоров’я та освіти громадськості.
Темою цього року є "Психічне здоров’я у нерівному світі". Нерівність через расову та етнічну приналежність, сексуальну орієнтацію та гендерну ідентичність позначається на психічному здоров’ї людей.
5 корисних звичок для здорової психіки і поліпшення психічного здоров’я
Здоровий сон, режим дня і відпочинок.
Відмова від шкідливих звичок (куріння, зловживання алкоголем, соцмережами в режимі 24/7).
Фізична активність і активність протягом дня.
Збалансоване харчування.
Турбота про себе і не ігнорування причин поганого самопочуття і стресу.

10 жовтня 2023 о 21:47 | Штик А. П. | немає коментарів

Вітаємо всіх захисників України, які щодня роблять неймовірне та боряться за нашу з вами перемогу! Хай віра українців оберігає вас від ворожої зброї, а любов до країни не вичерпується навіть у найскладніші миті! Дякуємо, підтримуємо та міцно обіймаємо!...

1 жовтня 2023 о 19:16 | Штик А. П. | немає коментарів

В першу неділю жовтня відзначають День вчителя.

1 жовтня 2023 о 17:59 | Штик А. П. | немає коментарів

Мирне життя українського суспільства завжди було просякнуто надіями і прагненнями до мирного добробуту. Звичайно ж будь-який соціум може містити в собі абсолютно різні погляди на шляхи до власного добробуту, проте народ України акцентував увагу саме на мирні шляхи вирішення цих завдань.
Згідно з Указом Президента України №100/2002 від 5 лютого 2002 року, в країні було засновано національне державне свято - День миру, яке щорічно відзначається 21 вересня. У цей день так само відзначається Міжнародний день миру, заснований ООН.
У 2014 році держава Україна зазнала військового вторгнення з боку Російської Федерації. Агресор стрімко анексував Кримський півострів і почав бойові дії на східних територіях Луганської і Донецької області. Були вбиті і покалічені тисячі українських громадян. Мільйони людей, з аккупірованних агресором українських територій, стали біженцями і вимушеними переселенцями. У лютому 2022 року агресор розпочав широкомасштабну війну, здійснюючи відкритий геноцид українського народу, знищуючи громадянську інфраструктуру, даючи ракетні удари по всій країні. Орди російських терористів ринули на нашу землю.
Включно по 2022 рік, жоден із днів в Україні не був "Днем миру" ... але мир обов’язково повернеться. Українське суспільство та українська армія працює над цим кожен день.

24 вересня 2023 о 23:13 | Штик А. П. | немає коментарів

Історія Дня вишиванки
2006 року в Україні було запроваджено особливе свято – День вишиванки. Ініціатором створення виступила Леся Воронюк, яка на той час була студенткою історичного факультету Чернівецького національного університету. Дівчина запропонувала своїм одногрупникам обрати день та прийти на лекції в національному вбранні. Цю ідею підтримали не лише студенти, але й викладачі. З роками традиція стала популярною по всій території України. Подія швидше носить символічний характер, тому що не прив'язана до державного або церковного свята.

Особливе значення День вишиванки має під час повномасштабної війни Росії проти України. Одягнена вишиванка 18 травня стане символом незламності українського духу, заявою на весь світ про те, що українці – вільний народ.

19 травня 2023 о 16:01 | Гелевей А. В. | немає коментарів

8 травня 2023 року Україна разом Європою та США відзначає День пам'яті та примирення, присвячений загиблим у Другій світовій війні. Близько 8-10 мільйонів українців загинули у війні 1939-1945 року. Пам'ять означає, що ми пам'ятаємо всіх військових і цивільних жертв цієї війни, а примирення - що країни Європи уклали мир після війни.

У 2023 році Україна відзначає це свято в умовах повномасштабної війни з РФ. На зміну німецькому нацизму на наші землі прийшов російський рашизм. Ми віримо, що незабаром у календарі свят України з'явиться нова святкова дата - День Перемоги над Росією. А сьогодні згадаємо про закінчення Другої світової війни.

День пам'яті та примирення - історія дати
Друга світова війна тривала з 1939 по 1945 рік. 7 травня 1945 року командування Третього Рейху підписало акт про капітуляцію Німеччини у Франції. Наступного дня 8 травня його ратифікували в Берліні. Потім вночі 8 травня на вимогу Сталіна був підписаний ще один "Акт про беззастережну капітуляцію Німеччини" - за московським часом це сталося 9 травня. 8 травня в більшості країн Європи відзначається як День Перемоги. В СРСР свято відзначали 9 травня через різницю часових поясів.

Україна також довгий час святкувала День Перемоги 9 травня. Однак у 2015 році Верховна Рада України встановила День пам'яті і примирення і День Перемоги над нацизмом 8 травня. Символом дня став червоний мак, який уособлює кривавий слід від кулі.

8 травня 2023 о 20:29 | Гелевей А. В. | немає коментарів

Відвідали колекцію рослин, в тому числі квітучі магнолії, живий куточок тварин з малюками, яких брали до рук. Далі відвідали парк, дивилися місцеві рослини.

27 квітня 2023 о 12:08 | Гелевей А. В. | немає коментарів

Чорнобиль… Слово це стало символом горя і страждання, покинутих домівок.

27 квітня 2023 о 12:04 | Гелевей А. В. | немає коментарів

Музей космонавтики імені С.П. Корольова зосереджується на об'єднанні фізичного та філософського, духовного космосу, космосу зоряного неба та космосу людини й її духу. Космос має не лише технологічний аспект, але й філософський та культурологічний, пов'язаний з духовними цінностями.

Експозиція музею космонавтики, що є справжнім шедевром мистецтва, використовуючи музичні та пластичні образи, поєднує наукову концепцію та видовищність, сприяє філософському та естетичному осмисленню життя. Простір музею повний символів, і саме тому експозиція є унікальною — тут космос перебуває в гармонії з людиною та її творіннями. Науковий, історичний та музейний зміст доповнюється образним та художньо-творчим, сприяючи формуванню цілісного наукового та особистісного світогляду відвідувачів

19 квітня 2023 о 22:23 | Гелевей А. В. | немає коментарів

12 квітня 1961 року відбувся перший політ людини в космос, здійснений Юрієм Гагаріним. Ця історична подія відкрила шлях до освоєння космосу на благо людства.
Генеральна Асамблея висловила глибоке переконання у загальній зацікавленості людства у заохоченні та розширенні дослідження та використання космічного простору як надбання всього людства у мирних цілях та у продовженні зусиль щодо поширення на всі держави отримуваних від цього благ.

13 квітня 2023 о 13:28 | Гелевей А. В. | немає коментарів